Kolonie dla dzieci na Kaszubach 2021 r.

Dlaczego warto pojechać na nasz obóz na Kaszubach?

 • Nasze obozy odbywają się w sprawdzonych, malowniczo położonych ośrodkach, z którymi współpracujemy już od wielu lat.
 • Ogromnym atutem naszych obozów jest możliwość poszerzania swoich zainteresowań, realizowania pasji każdego obozowicza oraz zdobywanie wielu nowych umiejętności, których dziecko nie miało by okazji nabyć w domu czy szkole. Mamy do zaproponowania kolonie o profilach sportowych: rolkarskich, nurkowych, wspinaczkowym, żeglarskim, wakeboardowym, zajęcia fitness, na trampolinach, hulajnogach, pływackich, rękodzieło, teatralne, survivalowe, z jazdy konnej i wielu innych. Zachęcamy aby pozwolić dziecku współdecydować o rodzaju wyjazdu, nie zapominając oczywiście o wyborze oferty dostosowanej do właściwego przedziału wiekowego dzieci jak i młodzieży.
 • w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych, mamy przewidzianych wiele alternatywnych scenariuszy, jak i oczywiście dostęp do sal gimnastycznych, tanecznych, świetlic.
 • Pobyt na Kaszubach to także wyjątkowa szansa, by przybliżyć sobie choć trochę folklor kaszubski, zawsze mamy okazję, podczas wycieczek, zwiedzić okoliczne miasta takie jak Kościerzyna, Bytów, Szymbark oraz poznać lokalne tradycję z których miejscowa ludność jest dumna i z pasją pielęgnuje.

KORMORAN (Kaszuby)

13.07 – 22.07.2021

Uczestnicy: dzieci i młodzież w wieku szkolnym, podział na 3 kategorie wiekowe

OPCJA MENU BEZ GLUTENU

– Aquapark
– mega SUPy
– park linowy
– fluo partyKORMORAN (Kaszuby)

23.07 – 1.08.2021

Uczestnicy: dzieci i młodzież w wieku szkolnym, podział na 3 kategorie wiekowe

OPCJA MENU BEZ GLUTENU:

Obóz objęty patronatem:

– zjazd tyrolski
– Mam Talent
– fechtunek historyczny
– FunmagedonObóz w Mauszu na Kaszubach

MAUSZ (Kaszuby)

1.08 – 10.08.2021

Uczestnicy: dzieci i młodzież w wieku szkolnym, podział na 3 kategorie wiekowe

OPCJA MENU BEZ GLUTENU:

– randka w ciemno
– wycieczka do Bytowa
– Aquapark “Nimfa”
– Escape-phoneDzieci w trakcie zabawy na Kaszubach

STAWISKA (Kaszuby)

27.06 – 6.07.2021

Uczestnicy: dzieci i młodzież w wieku szkolnym, podział na 3 kategorie wiekowe

OPCJA MENU BEZ GLUTENU:

Obóz objęty patronatem:

– podchody z lampami UV
– park linowy
– Funmageddon
– wodny paintballObozy i kolonie na Kaszubach organizujemy od lat

 • Program ułożony jest w ten sposób, aby maksymalnie wykorzystać otaczające nas lasy (np. podchody, zajęcia survivalowe) jak i piękne malownicze jeziora.
 • Na nasze kolonie zapewniamy transport zbiorowy z największych miast Polski.
 • Nasz program ułożony jest tak, że staramy się podkreślać „kaszubski” charakter obozu, zwiedzamy okoliczne miejscowości, rezerwaty przyrody, gramy we „flagi” „podchody” oraz wiele innych gier terenowych które świetnie realizuje się właśnie wykorzystując urozmaicony krajobraz kaszub tj. lasy i łąki.
 • Na naszych obozach Dzieci i młodzież uczą się działać w grupie, poznają swoje mocne jak i słabe strony. Uczą się komunikacji i zrozumienia, bez telefonów i gier elektronicznych.
 • Na wszystkich naszych koloniach istnieje możliwość skorzystania z różnorodnych diet eliminacyjnych tj. diety bezglutenowej, bez laktozowej. Jesteśmy wyczuleni, aby żadne dziecko nie czuło się przez to w jakikolwiek sposób ograniczone.
 • Zwracamy uwagę na dobrą i życzliwą atmosferę podczas obozy, dbając o to aby dzieci i młodzież czuły się w swym towarzystwie dobrze.
 • Zatrudniamy podczas obozów i kolonii wyłącznie sprawdzoną i wykwalifikowaną kadrę, co jest warunkiem otrzymania zezwoleń na prowadzenie wypoczynku dla dzieci i młodzieży.
 • W Trójmieście działamy także jako Szkoły pływania dlatego, zdajemy sobie sprawę i ogromną wagę przywiązujemy do odpowiedniego, w pełni bezpiecznego zachowania dzieci i młodzieży nad wodą. Bezpieczeństwo to przede wszystkim przestrzeganie zasad dzięki, którym wszyscy zdrowo powracają do domów.